Stanisława, lat 95 - Bowen, a trzaskający palec:

U mojej prababci pojawił się problem z kciukiem. Zdiagnozowano u niej trzaskającego palca, który z dużą trudnością się poruszał i powodował spory ból. Początkowo był on w bardzo zaawansowanym stadium i stopniowo ból się zmniejszał, a ruchomość się polepszała. Po czwartym zabiegu, gdy poprosiłam prababcię, aby mi pokazała, jak palec się rusza, pomyliła rękę, gdyż nie było już widać znaczącej różnicy.

Zofia, lat 23 - Bowen, a haluks:

„Problemy z haluksem doskwierały mi codziennie przy chodzeniu. Po kilku zabiegach Bowena u Magdy i ćwiczeniach na taśmie było trochę lepiej, aż w końcu po jednym z zabiegów (skierowanym stricte pod schorzenie haluksa) oraz po zaleceniu zmiany butów na szersze – ból zniknął. Nawet po długiej wycieczce górskiej, czy bieganiu nie doskwierał. Teraz nadal staram się wykonywać polecone ćwiczenia na taśmie i kontynuować co Terapię Bowena dla podtrzymania dobrego stanu haluksa.”

Jan, lat 17 - Bowen, a ból pleców u skrzypka:

„Ból pleców nie dawał mi spokoju. Niestety moja profesja wymaga nieustannego obciążenia tych mięśni. Na szczęście znalazłem Madzię, która sprawiła, że już po pierwszym zabiegu ból się zmniejszył, a po kilku wizytach minął. Nie mogłem w to uwierzyć. Jestem niesamowicie wdzięczny. Dziękuję!”

Maria, lat 65 - Bowen, a zwyrodnienie stawu kolanowego i zaparcia:

„Choruję na zmiany zwyrodnieniowe kolan przez co ostry ból przy chodzeniu (przede wszystkim, gdy chodziłam po schodach) był codziennością. Miałam także duży przykurcz (szczególnie w jednej nodze) i przez to pogłębiało się skrzywienie kręgosłupa. Dużym problemem były także zaparcia, które utrudniały codzienność. Po poddaniu się Terapii Bowena problemy z zaparciami ustały, ustawiła się miednica, dzięki czemu lepiej mi się chodzi, kolana już tak nie bolą i jest znaczący wyprost w stawie kolanowym. Polepszyło się także krążenie, gdyż kostki mi już nie puchną, jak przed zabiegami, a problem zimnych stóp – zażegnany.”


Magdalena Sułkowska – Terapia Bowena
 

Telefon: 603323414

Email: info@bowensulkowska.pl

        ©2021 Wszelkie prawa zastrzeżone.